W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Sąd Rejonowy w Żninie
Pl. Wolności 17
88 - 400 Żnin

Nr telefonu / fax: (52) 303 - 37 - 12, (52) 303-37-20

Adres e-mail: administracja@znin.sr.gov.pl

NIP:  5621805837
REGON: 000321454-00074
Kontakt
Sąd Rejonowy w Żninie
Pl. Wolności 17
88 - 400 Żnin

Nr telefonu / fax: (52) 303 - 37 - 12, (52) 303-37-20

Adres e-mail: administracja@znin.sr.gov.pl

NIP:  5621805837
REGON: 000321454-00074

E-Wokanda

Rozprawa:

Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich

Miejsce rozprawy Sala 5

Sygnatura III RC 61/20

Data 07.10.2020

Czas trwania 14:15

Skład Jacek Krysztofiak

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 11

Sygnatura I C 137/20

Data 07.10.2020

Czas trwania 14:15

Skład Tomasz Michalak

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 11

Sygnatura I C 895/19

Data 07.10.2020

Czas trwania 14:10

Skład Tomasz Michalak

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 101 A

Sygnatura II K 199/20

Data 07.10.2020

Czas trwania 13:00

Skład Michał Kuchnicki

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 11

Sygnatura I C 71/17

Data 07.10.2020

Czas trwania 13:00

Skład Tomasz Michalak

Rozprawa:

Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich

Miejsce rozprawy Sala 5

Sygnatura III Nsm 241/19

Data 07.10.2020

Czas trwania 12:45

Skład Jacek Krysztofiak

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 11

Sygnatura I C 779/18

Data 07.10.2020

Czas trwania 12:20

Skład Tomasz Michalak

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 101 A

Sygnatura II K 199/20

Data 07.10.2020

Czas trwania 12:15

Skład Michał Kuchnicki

Rozprawa:

Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich

Miejsce rozprawy Sala 5

Sygnatura III RC 37/20

Data 07.10.2020

Czas trwania 12:00

Skład Jacek Krysztofiak

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 11

Sygnatura I C 286/20

Data 07.10.2020

Czas trwania 11:30

Skład Tomasz Michalak

Rozprawa:

Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich

Miejsce rozprawy Sala 5

Sygnatura III Nsm 265/19

Data 07.10.2020

Czas trwania 11:00

Skład Jacek Krysztofiak

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 11

Sygnatura I C 871/19

Data 07.10.2020

Czas trwania 11:00

Skład Tomasz Michalak

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 101 A

Sygnatura II K 362/19

Data 07.10.2020

Czas trwania 10:30

Skład Michał Kuchnicki

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 11

Sygnatura I Ns 22/20

Data 07.10.2020

Czas trwania 10:30

Skład Tomasz Michalak

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 11

Sygnatura I C 936/19

Data 07.10.2020

Czas trwania 10:00

Skład Tomasz Michalak

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 11

Sygnatura I C 318/20

Data 07.10.2020

Czas trwania 09:30

Skład Tomasz Michalak

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 11

Sygnatura I C 894/19

Data 07.10.2020

Czas trwania 09:10

Skład Tomasz Michalak

Rozprawa:

Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich

Miejsce rozprawy Sala 5

Sygnatura III Nsm 120/20

Data 07.10.2020

Czas trwania 09:00

Skład Jacek Krysztofiak

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 101 A

Sygnatura II K 8/20

Data 07.10.2020

Czas trwania 09:00

Skład Michał Kuchnicki

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 11

Sygnatura I C 914/19

Data 07.10.2020

Czas trwania 09:00

Skład Tomasz Michalak